HAKKIMIZDA

Ankara yolundan şehir merkezine doğu yakasından girildiğinde, Ulu Şehir Bursa’yı ilk olarak OSB’miz karşılıyor. Güçlü ve modern  fabrikaları, yeşil ve doğa dostu tesisleriyle; Bursa’ya Sanayi Kenti  dedirtecek ilk izlenim buradan başlıyor. Bursa İli, Kestel İlçesi Barakfakih Mahallesi sınırları içerisinde yer alan OSB’miz, Bursa  şehir merkezine 15 km. mesafede ve Bursa-Ankara yolu üzerindedir.

Önce İnsan” Anlayışıyla Hareket Etmekteyiz.

Etrafında “yerleşim alanı bulunmayan” ender OSB’lerden biriyiz. OSB’mize en yakın yerleşim yeri 3 km. mesafedeki  Barakfakih Mahallesi olup, gerek OSB’miz içerisinde ve gerekse de etrafında  hiçbir şekilde konutlaşmaya müsaade edilmemekte ve imara açılmamaktadir. OSB’miz, “İnsana değer veren yapısıyla gelecek nesillerimizin korunmasına ve insan sağlığına çok büyük önem vermektedir.

114 fabrika, 6500 çalışanıyla Ülke Sanayisine Güç Katıyoruz.

OSB’miz sınırları içerisinde 114 adet fabrikamızın çarkları dönerken,  6500 adet çalışanın el, emeği göz nuru  ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır. İleri Teknoloji kullanımı
ve Ar-Ge merkezleriyle sanayicilerimiz  gelecek nesillerimiz için sürdürülebilir kalkınmada önemli  roller üstlenmektedirler.

MİSYONUMUZ: Çevreye olan görevlerimizden asla ödün vermeden inovatif yapısı ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; çalışanları, yönetici ve sanayicisiyle önce insan anlayışı içerisinde, uluslararası kalite standartlarında hizmet sunan; sektörde öncü uygulamalarıyla öne çıkan örnek bir OSB olmak.

VİZYONUMUZ: Mükemmeliyet odaklı, güvenilir, çevre ve insana saygılı lider bir kurum olmak.