BAŞKANIMIZIN MESAJI

Nuri Köristan
BOSAB Yönetim Kurulu Başkanı

Kadim şehrimiz Bursa’nın doğusunda yer alan ve günümüzde en önemli üretim merkezlerinden biri olarak konumlandırılan Barakfakih Organize Sanayi Bölgesi BOSAB’ın yıldızı, kent ve ülke ekonomisine sağladığı katma değerlerle parlıyor.

Her yıl daha fazla üretim ve ihracat yapan firmalarımızdan aldığımız güçle Barakfakih Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi olarak, geleceğe daha güvenle bakıyoruz.

Göreve geldiğimiz günden itibaren adeta bir seferberlik haline dönüştürdüğümüz bölgemizdeki yağmur suyu alt yapı çalışmaları ile önemli bir eksikliği giderme yoluna girdik. İki etap olarak planlanan çalışmalar ile bölgemizin çok önemli bir açığını kapatmış oluyoruz. Altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda bordür ve yüzey kaplama faaliyetleri ile bölgemizin cazibesini daha da artırmaya başladık.

Pandemi krizinin damga vurduğu 2020’de her türlü zorluğa rağmen BOSAB olarak durmadan üretmeye, ihraç etmeye devam ettik. Aynı kararlılıkla, ülke ekonomisinin gücüne güç katmak adına her türlü işbirliği için BOSAB’ın kapıları ardına kadar açıktır. Yenilikçi sanayici kimliğimiz ile iş dünyasında bölgemizin ağırlığı her geçen gün daha da fazla hissedilecektir. Bütün üyelerimize sağladıkları katkılar nedeniyle şükranlarımı sunuyorum.

 

Nuri KÖRÜSTAN

BOSAB Yönetim Kurulu Başkanı